Ücretsiz Küçük Çocuk Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • LisansDeneme Sürümü - %s
  • Boyut18 MB
  • Sürüm1..1.6
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciHedgehog Academy
Çocukların hayran kalacağı bu yepyeni özellikleri olan eğitici oyunu siz de hemen indirin.

 Okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim alanları dikkate alınarak uzmanlar tarafında üretilen bu yepyeni oyun çocukların çok ilgisini çekecek. Özellikle anne ve babaların bu oyunu tercih etme nedeni oyunun çocuklara gerçekten pek çok şey kazandırmasıdır. Pek çok yönden çocukların gelişimini desteklerken aynı zamanda onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak. Çocuklara çok farklı fırsatlar sunan bu oyun onların bir adım daha önde olmasını sağlayacak.

Çocuklara mantıksal oyunlar sunan bu harika program çocukların tüm ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak. Çocuk gelişim uzmanları tarafından desteklenen bu harika oyun ile çocuklar hem çok fazla eğlenecek hem de yepyeni bilgileri çok kolay bir şekilde öğrenecek. Çocuklara pek çok yönden fayda sağlayacak olan bu oyunda birbirinden farklı bölümler bulunmaktadır. Bunların içerisinde eşleştirme yapma, farklı olanı bulma, durumuna göre sırlama, şekilleri tanıma, labirentlerde çıkış yolu bulma gibi. Bu birbirinden farklı özelliklere sahip oyunlar sayesinde çocuğunuzun tüm gelişim alanları desteklenecektir.

 Çocukların gelişim alanlarını desteklemek, onların okula başladıkları zaman her konuda hazır olmalarını sağlamak ve bu oyun dönemlerinde aynı zamanda eğlenmelerini de sağlamak amacı ile üretilen bu oyunda sizler de bilinçli ebeveynler olarak çocuğunuzun gelişimine destek olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. 

Ücretsiz Küçük Çocuk Oyunları indir